Reference

Co říkají ti, kteří se u mě anglicky učili

I am very glad I had a chance to learn English in Milo’s classes every Thursday.

That was a truly great experience because every single lesson wasn’t only about English grammar or vocabulary, but I loved how we touched upon different topics from environmental problems to personal interests. Most of it was very educational and fulfilling stuff. I also absolutely enjoyed it when Milo helped us explore American and British sides of the language and the usage of it. Hopefully, I will mix it less.

Lektor během první hodiny zjistil úroveň mé angličtiny a následně se zaměřil na problémové oblasti v rámci konverzace. Co velice oceňuji je to, že lektor dokázal výborně vybalancovat konverzaci mezi studenty s různou úrovní angličtiny.

Online hodina proběhla hladce a bez problémů, bylo to moc fajn. Bála jsem se toho, techniky, poslechu bez „face to face“ konverzace, ale bylo to úplně v pohodě.

Tak skvelú a živú obojstrannú komunikáciu som ešte nezažil na žiadnom kurze. Obzvlášť zaujímavé mi prišlo, že lektor si robil poznámky o každom študentovi, aby mohol na koniec hodiny zhodnotiť jeho posun, či odporučiť ďalšie kroky.

Každá hodina prebiehala vo veľmi priateľskej a uvoľnenej atmosfére. Milo má profesionálny prístup a učí angličtinu s nadšením. Hodiny môžem len odporučiť.

Milovo nadšení pro angličtinu a pro druhé posunout je dál v konverzaci mi pokaždé zpříjemnilo den, zároveň jsem se vždy dozvěděl něco nového. Vřele doporučuji.

Navštívila jsem několik typů konverzací a konverzace s Milo má několik velkých plus: 1) Hodiny lze plánovat krátce dopředu – jinde zaplacené lekce nevychodíte 2) Na hodinách panuje velmi přátelská atmosféra – člověk se nebojí mluvit 3) Lektor se snaží dát dohromady studenty na stejné úrovni (velké plus oproti rozřazovacím testům) 4) Lektor je ochotný vám vysvětlit v čem chybujete a dát si s vámi individuální lekci na konkrétní gramatiku 5) Možnost hodin s rodilým mluvčím i s českým lektorem – stačí si vybrat 🙂

Lekce mi přinesly: 1) Dávám si pozor na členy 2) Snažím se použvat předpřítomný čas 3) Předložky, ach ty předložky! 4) Slovní zásoba – pomalu, ale jistě

Pozoruji, že mi dělá stále menší problém něco vysvětlit či popsat v angličtině a že již pro mě není takový stres, když musím v určitých situacích angličtinu použít.

Jednu hodinu jsme rozebírali gramatiku, jindy společensky závažnější témata, a někdy jsme se bavili prostě o tom, co nás štve nebo naopak naplňuje.