Obchodní angličtina (Business English)

Nestandardní, vysoce interaktivní minikurz

Hello & welcome!

Rádi bychom vás pozvali na intenzivní letní workshop na téma Business English.

Workshop, který kompletně proběhne v angličtině, se bude skládat z teoretické a praktické části. Teoretická část vás připraví na tu praktickou, která je tvořena týmovým projektem a v níž zapojíte stávající i nově nabyté znalosti. Náš projekt do jisté míry simuluje realitu, což ho činí netradičním.

Počet účastníků je omezen.

Každý workshop zabere 3 dny (PÁ, SO, NE) a proběhnou v červenci 2022 v Brabcově ulici v Praze 4, asi 10 minut chůze od metra Pražského povstání.

Kdo vás letním intenzivním workshopem provede

Milo Dvorak

Milo Dvorak

Milo učí anglicky od roku 2015. Má SŠ v oboru IT a před přestěhováním se do UK pracoval mj. v Colgate-Palmolive. Po návratu z UK se věnoval mezinárodnímu obchodu v oboru 3D tisku a vodíkových palivových článků. Dále vypomohl řadě podnikatelům s vyjednáváním obchodních podmínek s jejich zahraničními partnery. Za život řešil obchod s lidmi z USA, UK, Francie, Německa, ale třeba i z Jižní Afriky nebo Dubaje.

Lee Barber

Lee Barber

Rodilý Brit, který vyrostl ve Španělsku. Angličtinu učí celý život a získal CELTA kvalifikaci (jednu z nejvyšších možných Cambridge certifkací). Lee má bohatou praxi s učením, neboť učil v Madridu, Londýně a nyní i v Praze. Do jeho portfolia patří např. stávající ministr dopravy, ale třeba i známé české herečky či zpěvačky.